SEB 1. kohtumine

Loomise kuupäev 01.12.2023

10. novembril toimus SEB innovatsioonikeskuses SEB koolisaadikute programmi neljanda lennu avaüritus. Programmis osaleb noori üle kogu Eesti, kokku umbes 80 noort. Avaüritus andis alguse kogu aasta vältel toimuvale programmile, mis pakub võimalust arendada enda ja koolikaaslaste teadmisi rahatarkusest.

Innovatsioonikeskuses toimus kolm loengut. Neist esimest andis meile Allan Parik, kes on SEB juhatuse esimees. Saime uusi teadmisi SEB ajaloost, suure panga juhtimisest ja teiste riikide pangandusest.

Järgmise loengu andis meile Mihkel Nestor, kes on majandusanalüütik ja esinenud tuhandetele inimestele. Loeng oli teemal avalik esinemine, kus saime teavet kuidas teha hea esitlus ja seda esitlust hästi esitada, ning kuidas saada võitu lavanärvist .Küsisime palju küsimusi ja saime väga häid vastuseid.

Viimase loengu andis meile Silver Vohu, kes on SEB turunduse ja kommunikatsioonijuht. Peamised teemad olid rahatarkus ja personaalne bränd. Uurisime kuidas saada endale oma bränd ja kuidas sellele vastavalt käituda veel tutvusime erinevate bändidega ja kellele nad proovivad end reklaamida.

Emma Vridolin 9. kl

Viimati muudetud 12.12.2023.