Õppeprogramm „Minu muutuv mina“

Loomise kuupäev 22.04.2024

Paistu Kooli 5. klass seikles teisipäeval, 16. aprillil pealinna radadel.

Päev algas jalutuskäiguga vanalinnas, kus vaadati oma silmaga üle riigikogu hoone, Raekoja plats, Raeapteek ja nauditi kuulsalt vaateplatvormilt imeilusat linnavaadet. Õpilased said teada, kes valvab Raekoja tornis Tallinna linna ning millega on ennast Oleviste kirik ajalukku kirjutanud.

Edasi külastati Eesti Tervisemuuseumi, kus võeti osa harivast õppeprogrammist „Minu muutuv mina“. Kordamist leidsid erinevad murdeeaga seotud küsimused ning mees- ja naissuguorganite nimetused ja paiknemine. Suurt elevust pakkus ka hügieenitarvikute katse, kus ühiselt testiti menstruatsiooni abivahendite tõhusust. Lisaks tutvuti Tervisemuuseumi näitustega, mis andsid aruteludeks palju kõneainet. Lõpetuseks avastasid õpilased ka Balti Jaama turgu.

Oli meeleolukas ja silmaringi avardav päev!

Vaata pilte siit: Minu muutuv minalink opens on new page

Viimati muudetud 22.04.2024.