Õpioskuste talgud

Loomise kuupäev 15.04.2024

Meie kooli 5. klassi võistkond koosseisuga Karmen, Kaarel, Harti, Aron ja Otto Johanner osalesid reedel, 5.aprillil Viljandi Paalalinna Koolis õpioskuste talgutel.

Võistluse korraldajaks on Tallinna Ülikool.

Õpilastel tuli kolme tunni jooksul rakendada erinevaid teadmisi, näiteks uurida toote pakendilt päritolumaad, arvutada suhkrusisaldust joogis ja otsida mahlajoogi hinda e- Selverist. Põnevaks osutus katse sooda, sidrunhappe ja mahlaga. Katsele järgnes tehtu analüüs. Oluliseks osutus tahvel- ja taskuarvuti kasutamisoskus. Iga ülesande käigus tuli hinnata oma emotsioone ja märkida need tabelisse, samaaegselt valmis ka teemakohane plakat.

Üheskoos pandi proovile nii meeskonnatöö kui teadmised.

Õpilased said aimu, milliseid külgi endas edaspidi arendada ning nõustusid, et sellised ettevõtmised võiks sagedamini toimuda.

Vaata pilte siit: Õpioskuste talgudlink opens on new page

Viimati muudetud 15.04.2024.