Kodutütred tähistasid 92. aastapäeva

Loomise kuupäev 12.02.2024

19. jaanuaril möödub 92 aastat Kaitseliidu noorteorganisatsiooni Kodutütred loomisest.  Paistu Kooli Kodutütred on tegutsenud aastaid õpetaja Anne Sepiku juhendamisel ning osalenud aktiivselt mitmetes vahvates laagrites ja üritustel.

Kodutütred on 19. jaanuaril 1932. aastal loodud tütarlaste vabatahtlik isamaaline Kaitseliidu noorteorganisatsioon. Kodutütarde missioon on vabatahtlikkust väärtustades pakkuda noortele parimaid eneseteostusvõimalusi isamaalise hariduse kaudu.

„Me kasvame ja areneme, koostöös Noorte Kotkastega leiame üha uusi tegutsemisvõimalusi, väärtustame ajalugu, traditsioone ja Eesti Vabariigi põhiseadust ning samas vaimus sirguvad ka meie liikmed. Valmistame ette toimekaid ja ühiskonnas aktiivselt kaasa rääkivaid kodanikke, luues neile võimaluse riigikaitsesse panustamiseks“ ütleb Anne Sepik oma kõnes õpilastele

Artikli koostaja Ave Visor

Vaata pilte siit: Kodutütarde aastapäevlink opens on new page

Viimati muudetud 16.02.2024.