Loomise kuupäev 01.03.2023

9. veebruaril 2023.a. osalesid Paistu Kooli 1.-4. Klassi õpilased RMK Elistvere külastuskeskuse programmis, mille raames tehti ringkäik loomapargis. Loomapargis tutvusime põhjalikumalt  Elistveres olevate sõralistega. Eriti huvitav oli teada, et põhjapõdrad ajavab oma ripsmed talveks maha. Loomapargis nägime piisoneid ja üks vahva põder näitas, kuidas on võimalik puult koort maha koorida ilma abivahenditeta. Lätist toodud hunt oli  samuti väga vahva. Looduskeskuse hoones sees saime osa topiste näitusest. Keskuses uurisime veel täpsemalt üht-teist sõraliste kohta, katsusime erinevaid loomanahku ja vaatasime mikroskoobi all erinevate loomade karvasid.

Vaata pilte siit: PAISTU KOOLI 1.-4. KLASSI ÕPILASED OSALESID RMK ELISTEVRE KÜLASTUSKESKUSE PROGRAMMISlink opens on new page