Elise Koppel presidendi tänuüritusel

Loomise kuupäev 02.06.2022

PAISTU KOOLI LÕPUKLASSI ÕPILANE ELISE KOPPEL  OLI KÜLALINE PRESIDENDI TÄNUÜRITUSEL

1.juunil, lastekaitsepäeval kutsus Eesti Vabariigi president Alar Karis presidendi kantselei roosiaeda tänuüritusele noored, kelle kirjutised olid talle mõtteainet andnud vabariigi aastapäeva eel korraldatud kirja- ja mõttetalgutel „Millist Eestit me siis tahame?“

Kutse sellele auväärsele vastuvõtule sai Paistu Kooli 9. klassi õpilane Elise Koppel.

Elise Koppel kirjutas teemal, mis praeguses ajas paljusid puudutab – vaimne tervis, selle hoidmise viisid ja võimalused. Just sellest ju sõltub, milline meie Eesti edaspidi on.  Seda teemat ei jätnud president oma  veebruarikuises aastapäevakõnes puudutamata.

Kadrioru pargis avati tänuürituse käigus ka näitus, kus kirjas tsitaadid kirjatalgute autoritelt. Elise võis sealt uhkelt oma mõtteid lugeda.

Tänuüritusele järgnes heategevuskontsert ja vähihaigete laste ravi toetav Pardiralli .