1.september

Loomise kuupäev 04.09.2023

Septembri esimesel päeval ootasid pidulikult kaunistatud saalis viis uut aabitsat - 1. klassi astujate kõige esimesed õpikud. Aktuse korraldamisel oli  traditsiooniliselt oluline roll 9. klassil. Lõpuklassi õpilastel käest kinni hoides tulid oma kooliaja avaaktusele meie koolipere viis uut liiget.

Saalis olid neid ees ootamas juba kogu koolipere. Tervitama oli tulnud ka Viljandi vallavanem - härra Alar Karu. Esimest klassi innustavalt ja uue kooliaasta alguse puhul peeti kõnesid, lauldi, mängiti pilli. Nagu meie koolis tavaks on saanud, süütasid 1. ja 9. klassi õpilane koos  tarkuseküünla.

Aktuse lõpetas esimene koolikell, mille helistasid endale ja kogu koolile 1. klassi õpilased.

Meie kooliperega liitus sel õppeaastal ka neli uut õpetajat. Rõõmustame, et nad valisid just meie kooli.

Küllap kohanevad kõik kiiresti koolisolemisega ja õppeaasta on kõigi jaoks uut ja huvitavat pakkuv.

Emma Vridolin

9. klassi õpilane