Hubert Pärnakivi nimeline jooksuvõistlus

Loomise kuupäev 25.04.2022

Hubert Pärnakivi nimeline jooksuvõistlus

21. aprillil toimus 39. H. Pärnakivi nimeline jooksuvõistlus Viljandimaa koolinoortele. Jooksu start on legendaarse jooksja  monumendi juures, kes võitis 11 korda järjest ümber Viljandi järve jooksu.

Jooksuvõistlusel osalenud 14-st  Paistu Kooli õpilasest läbisid 2,8 km distantsi kõige kiiremini meie kõige nooremad jooksjad – Kristjan Ruudi Alle (2. klass) ajaga 14.51,3   ja Otto Johanner Põrk (3. klass) ajaga 14.54,7.

Järgnesid Marten Kazarjan, Tarmo Tamm, Samuel Lelov, Britta Põrk, Janeli Sults, Steven Mõttus, Sander Tulp, Emma Vridolin, Kätlin Hendrik, Liis- Marie Vengerfeldt, Lisette Kalmus ja Greete- Liis Mardiste.

Võistkondlikus arvestuses saavutas Paistu Kool 4. koha Viljandi Jakobsoni, Viljandi Kesklinna ja Viljandi Paala Kooli järel ning Saarepeedi ja Heimtali Kooli ees.

Ilm oli suurepärane, võistlus hästi korraldatud ning kõik osalejad tundsid rõõmu liikumisest.